2142/9026
“Chain Boston Bag” taske af rødt quiltet læder med sølvfarvede beslag, skulderstrop, to hanke, et lynlås rum med tre indvendige lommer og gråt stof for. H. 18,5 x B. 38 x D. 12 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Ridser på bunden og hank. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag