2104/1319
Taske af sort og brunt læder med gyldne beslag, skulderstrop, to rum med magnetlukning, en indvendig lynlås lomme og stribet for. H. 22 x B. 25 x D. 12,5 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Fremstår med enkelte ridser udvendigt på læderet. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 27. januar 2021
Vurdering
Hammerslag