2125/38
Onepillar table af mahogni, plade med udtræk, afsluttet på hjul af messing. 20. årh. H. 77. L. 132. B. 110.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Manglende tillægsplader.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. juni 2021
Vurdering
Hammerslag