2418/759
Dansk design
Justérbar standerlampe af wengé og messing. 1950'erne. H. 130–170.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 30. april 2024
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt