2441/632
Henry Kjærnulf (f. Ubberud 1911, d. 1975)
Seks stole med stel af palisander, betrukket i sæder med brunt skind. Udført og mærket Vejle Stole- og møbelfabrik. 1960'erne. (6)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1006443 |