12008/​56 Ulrik Hoff: Landskab. Sign. Ulrik Hoff 2001. Olie på lærred. 24,5×29.

Be­skriv­el­se

Landskab. Sign. Ulrik Hoff 2001. Olie på lærred. 24,5×29.

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020

Kunstner

Ulrik Hoff (f. Frederiksberg 1938)

Vur­dering

1.000 kr.

Hammerslag

600 kr.

(Autobud) 600 kr.
550 kr.
500 kr.