2427/871
Niels O. Møller (f. 1920, d. 1982)
Armstol af bejdset mahogni. Sæde betrukket med grå uld. Model 62. Formgivet 1962. Udført og mærket hos J.L. Møller.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak.
Auktion
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1007200 |