2003/648
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
To kompositioner. Sign. Corneille 99 og 2000, HC 3/20 og XXIII/XXX. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 52×64. Uindrammede. (2)
Moderne kunst og design, 14. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud