2443/538
Axel Munch (f. Gudhjem 1918, d. 1974)
Køer i stalden. Sign. AM, Gudhjem. Olie på lærred. 65×80.
Mindre krakelering.
Moderne kunst og design, 22. oktober 2024
Vurdering
Hammerslag