2443/​538

Axel Munch (f. Gudhjem 1918, d. 1974)

Køer i stalden. Sign. AM, Gudhjem. Olie på lærred. 65×80.

Mindre krakelering.

Moderne kunst og design, 22. oktober 2024

Vur­dering

10.000–12.000 DKK

Hammerslag