12141/231
Alex Ballisteros, H. Pelzer
Tre kompositioner. Sign. A. Ballisteros 77, samt H. Pelzer 58. Olie på lærred. 71–84×65–76. (3)
Behov for let overfladerensning.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag