46/2094
Ubekendt maler, 19. årh.
Empire portræt af Ragnhild Goldschmidt. Sign. 24de Juni 1853. 40×31.
Proveniens: Meir Aron Goldschmidts barnebarn. Afbildet
Malerier, 23. august 2004
Vurdering
Hammerslag