2425/71
Svensk kommode af bemalet træ, front med tre skuffer, hver side med bæregreb af jern. Gustaviansk stil, 19./ 20. årh. H. 84. B. 110. D. 55.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. juni 2024
Vurdering
Hammerslag