2249/​860

Niels Erik Skovballe (f. Herlufsholm 1945)

“To”. Sign. monogram, 2020. Olie på plade. 18,5×25,5.

Moderne kunst og design (udskudt), 8. december 2022

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

2.500 DKK

2.500 DKK
2.400 DKK
2.300 DKK
2.200 DKK
2.100 DKK
2.000 DKK