2249/860
Niels Erik Skovballe (f. Herlufsholm 1945)
“To”. Sign. monogram, 2020. Olie på plade. 18,5×25,5.
Moderne kunst og design (udskudt), 8. december 2022
Vurdering
Hammerslag