12004/​53 Gavin S. Beck: Abstrakt komposition. Sign. Gavin 83. Olie på lærred. 103×83.

Be­skriv­el­se

Abstrakt komposition. Sign. Gavin 83. Olie på lærred. 103×83.

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 23. januar 2020

Kunstner

Vur­dering

1.000 kr.

Hammerslag