2148/​1376

Gucci

“Large Bamboo Zip Tote” taske af sort kanvas med sorte læderbesætninger, sølvfarvede beslag, bambus håndtag, aftagelig strop, et lynlås rum med en indvendig lynlås lomme og sort stof for. H. 27 x B. 38 x D. 10 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Lidt ridser på læder og bund. En syning på hank er gået op. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 1. december 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.300 DKK

(Autobud) 1.300 DKK
1.250 DKK
(Autobud) 1.200 DKK
1.150 DKK
1.100 DKK