1850/​8567

Et par medaljoner af sølv med profilportræt og monogram af Dronning Lovisa af Sverige. L. incl øsken 2,5 cm. (2)

Proveniens: Hendes Højhed Prinsesse Elisabeth til Danmark (1935–2018).

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

H.H. Prinsesse Elisabeth til Danmark, 13. december 2018

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK
(Autobud) 950 DKK
950 DKK
900 DKK
(Autobud) 850 DKK
800 DKK
750 DKK