1026/1159
Richard Aurili (f. 1834, d. ca. 1914)
“Flore”. Sign. R. Aurili. Kvindebuste af bronzepatineret metal. 19. årh.s slutning. H. 32.
Reparation på base. Ridser og mærker.
Varia, 1. juli 2010
Vurdering
Hammerslag
23 bud