2138/230
Carl Schlichting-Carlsen (f. 1852, d. 1903)
Sommerlandskab med et åløb. Sign. S. Carlsen 91. Olie på lærred. 35×52.
Enkelte minimale afskalninger. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud