“Montana”. Ti diverse moduler af MDF, heraf to lilla lakerede samt otte grålakerede i forskellige nuancer, inklusiv skabe og bogkasser. Fronter på skabe blålakeret. Udført hos Montana. H. 69,6/35 B. 69,6 D. 38/46,5/30. (10)
Almindelig brugspatina, herunder ridser, mærker samt maling med krakeleringer og afskalninger. Tre moduler med skruehuller efter tidligere monterede ben. Ben mangler. Ene bogkasse med defekt/gennemgående hul i bagklædning
Tvangssalg, 1. maj 2024
41 bud