2440/327
Et par kvadratiske borde af orientalsk træsort, gennembrudt sarg med ornamentik. Kina. 20. årh. H. 80. D. 48. B. 48. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Fra
i
Vurdering