1703/579
Kjeld Hansen (f. Bregninge på Falster 1919, d. 2012)
Komposition. Sign. på bagsiden KH 73. Olie på lærred. 81,5×54,5.
Moderne kunst og design, 17. januar 2017
Vurdering
Hammerslag