12104/182
Einar Johansen (f. København 1893, d. Frederiksberg 1965)
Blomster i vase. Sign. EJ. Olie på lærred. Lysmål 69×59. Rammemål 88×78.
Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021
Vurdering
Hammerslag