1804/920
Ubekendt designer
Bordlampe af sortlakeret metal med justérbar skærm. H. 25,5. L./B. 18,5.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nogle afskalninger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 23. januar 2018
Vurdering
Hammerslag