2125/​7028

Lille maske af udskåret let træ, rester af rød farve. Baulé, Elfenbenskysten. H. 16,5 cm.

Proveniens: Ex. Jo De Buck.

Tribal art, 27. juni 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag