2125/7028
Lille maske af udskåret let træ, rester af rød farve. Baulé, Elfenbenskysten. H. 16,5 cm.
Proveniens: Ex. Jo De Buck.
Tribal art, 27. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
Proveniens: Ex. Jo De Buck.
Tribal art, 27. juni 2021