12131/17
En senempire ramme af udskåret forgyldt træ. 19.årh. første del. Med glas og bagbeklædning. Lysmål 43×34. Rammemål 59×49.
Aldersrelateret patina.
Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021
Vurdering
Hammerslag