12131/​17

En senempire ramme af udskåret forgyldt træ. 19.årh. første del. Med glas og bagbeklædning. Lysmål 43×34. Rammemål 59×49.

Aldersrelateret patina.

Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag

600 DKK

600 DKK
550 DKK
500 DKK