2109/105
Segl af lys mosagat skåret med liggende vædder. Kina, 19.-20. årh. H. 6 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021
Vurdering
Hammerslag