2109/​105

Segl af lys mosagat skåret med liggende vædder. Kina, 19.-20. årh. H. 6 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021

Vur­dering

1.500 kr.

Hammerslag

1.050 kr.

220536 1.050 kr.
973301 1.000 kr.
220536 (Autobud) 950 kr.
973301 900 kr.
220536 (Autobud) 850 kr.
973301 800 kr.
220536 750 kr.