2427/​35

Svensk skab af bemalet træ, overdel med to døre bag hvilke hylder, underdel med to skuffer. Barok form, 19. årh. H. 199. B. 107. B. 40.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret. Nøgle medfølger.

I Lyngby
Vur­dering

8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?