12031/69
Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
yv kompositioner. Usign. Litografier i farver. Trykt hos J. Chr. Sørensen, 1971. Bladstørrelse 22,5×24,8. Rammemål 43×33. (7)
Papiret er gulnet.
Kunst, antikviteter & design, 30. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud