2438/​283

Chr. Benjamin Olsen (f. Odense 1873, d. Frederiksberg 1935)

Marine med sejlbåde ud for en havn. Sign. Chr. Benjamin Olsen. Olie på malepap. 22×30.

Behov for rensning.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.300 DKK

67314 1.300 DKK
865073 (Autobud) 1.250 DKK
67314 1.250 DKK
865073 (Autobud) 1.200 DKK
67314 1.150 DKK
865073 (Autobud) 1.100 DKK
67314 1.050 DKK
865073 1.000 DKK