1812/1652
Sawasdee kvindefigur af udskåret og delvis bemalet træ, dekoreret med farvede glasflusser. Thailand. 20. årh. H. 152.
Mindre tørhedsrevner i træet.
Varia, 22. marts 2018
Vurdering
Hammerslag
11 bud