2432/130
Tysk maler, 18. årh.
Et par adelige portrætter med våbenskjolde. Usignerede. Olie på metalplade. 20×14. (2) .
Fugtpletter. Behov for rensning. Mindre krakeleringer.
Vurdering
831913 | ||
879475 | ||
998214 |