2437/​259

Modelskib af bemalet træ med sejl og rigning, på stand af bejdset træ. Medfølgende matros af bemalet komposit. 20. årh. H. 112. B. 74.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

I Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?