12021/65
Ubekendt design
Reol med stel af messing med hylder af tonet glas. 20. årh. H. 85. L. 110. D. 43.
Slitage, ridser og mærker. Gummibånd under hylder mangler.
Kunst, antikviteter & design, 21. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud