2435/​848

Nanna Ditzel (f. København 1923, d. sst. 2005)

Højstol med stel og indsats af racing green lakeret FSC-certificeret træ. Model ND54. Udført og mærket Carl Hansen & Søn.

Serienr. 1133167.

Dette emne handles i fuldmoms
Stand

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?