1707/​119

Kaminskærm af mahogni, prydet med broderi i form af Napoleon Bonaparte til hest. 19. årh. H. 131. B. 59.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Løs i samlingerne.

Ældre malerier og møbler, 13. februar 2017

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.250 DKK

1.250 DKK
1.200 DKK