1707/119
Kaminskærm af mahogni, prydet med broderi i form af Napoleon Bonaparte til hest. 19. årh. H. 131. B. 59.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Løs i samlingerne.
Ældre malerier og møbler, 13. februar 2017
Vurdering
Hammerslag