1712/1709
Fransk bordlampe af porcelæn dekoreret med blomster og galant sceneri i farver og guld, 20. årh.s begyndelse. H. ekskl. montering 62.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 23. marts 2017
Vurdering
Hammerslag