2119/1304
To kamévedhæng af 14 kt. guld prydet med udskåret kamé. L. 4,5–5 cm. Vægt 19,5 g. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker, 12. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud