2437/2085
Dynamic af stål. Mekanisk værk med automatisk optræk. Mørkeblå rem af læder. Ø 29 mm.
Ekstra rem samt spænder medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Fremstår med kraftige brugsspor, herunder ridser og mærker på glas.
Armbåndsure, 11. september 2024
Vurdering
Hammerslag