1947/240
Kaffekande samt sukker- og flødesæt af sølv. Grann & Laglye, m.fl. Vægt 1329 gr. H. 10–23 cm. (3)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Auktion
Ældre malerier, møbler og varia, 18. november 2019
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
8 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||