2431/787
Kjeld E. Petersen (f. København 1925, d. 1992)
“Tårn”, 1978. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 100×90.
Misfarvninger.
Moderne kunst og design, 30. juli 2024
Vurdering
Hammerslag