1625/​1307

Bulgari

Håndtaske af sort/brunt tekstil med logo, to læderhanke samt lædersnøre og læderbesætninger af mørkebrun læder, forgyldte beslag, et rum, en ydre lynlåslomme, en indvendig lynlåslomme og med brunt for. Måler ca. 28×20×12 cm.

Original dustbag medfølger.

Fremstår med mindre tegn på brugsslitage ved læderkant og på stoffet på taskens bagside og underdel. Ellers i flot stand.

Smykker, 22. juni 2016

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.500 DKK

1.500 DKK