2131/705
Sergei Sviatchenko (f. Kharkov, Ukraine 1952)
Komposition. Sign. monogram, 98. Akryl på mdf plade. 123×122.
Mindre afskalninger. Ridser på plade.
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Vurdering
Hammerslag