2032/769
Ubekendt design
Et par standerlamper af messing. H. 124. (2)
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Ene trykknapafbryder defekt. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag
33 bud