2446/375
En samling skeer af sølv. Danske og Russiske. 18–20. årh. Vægt ca. 710 g. (18+2)
To skeer af sølvplet medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Flere med gravering.
Vurdering
Hammerslag
23 bud