2032/1114
Ankerarmbånd af 14 kt. guld. L. inkl. lås 20,5 cm. Vægt ca. 62 g.
Proveniens: Guldsmed Traudel Toftegaard
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 5. august 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud