2004/533
Nils Erik Gjerdevik (f. Oslo 1962, d. København 2016)
“ILLL”, 1996. Sign., dateret og betitlet på bagsiden. Olie på lærred. 80×130.
Lærred bør strammes op.
Moderne kunst og design (udskudt), 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud