2115/285
Klassisk figur i form af stående kvinde med krukke. Udført i kunststen. 20. årh. H. 72.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Vurdering
Hammerslag