1622/1567
Mexikansk skrin af ben, udskåret med ornamentik samt plaketter med bemalt arkitektur. 20. årh. H. 9 cm L. 24 cm B. 12 cm.
Aldersrelaterede spor.
Varia, 2. juni 2016
Vurdering
Hammerslag