2434/18
Samling på syv grønlandske tupilakker af udskåret rendyrtak i form af fabeldyr. Usign. 20. årh. H. 11–23. (7)
Vurdering
11 bud
1162309 (Autobud) | ||
246527 | ||
1162309 (Autobud) | ||
246527 | ||
1162309 | ||
246527 | ||
174739 | ||
246527 | ||
896810 | ||
246527 | ||
102358 |